OPP: Miedź II odpadła na ostatniej prostej

08.10.2020, 09:47
Miedź II Legnica nie zagra w tym sezonie w finale Okręgowego Pucharu Polski. Legniczanie w półfinale odpadli z Orkanem Szczedrzykowice. O ostatecznym rozstrzygnięciu zadecydował konkurs jedenastek.

W pierwszej części meczu padła tylko jedna bramka. W 18 minucie prowadzenie dla legniczan zdobył Maciej Urbański. Miedź utrzymała ten rezultat do końca pierwszej połowy. Po przerwie Orkan zdołał wyrównać za sprawą gola Marcina Ogórka. O ostatecznym awansie do finału zadecydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się gospodarze wygrywając 5:4.

Orkan Szczedrzykowice - Miedź II Legnica 1:1(0:1) k: 5:4

Bramki: 76 Ogórek - 18 Urbański

Miedź II: Miedź II: Szpaderski - Strzelecki, Stróżyński(46 Wrzesiński), Świątko, Maciejski(86 Petlakowski), Petk, Wadziński, Żarkowski(60 Winnik), Urbański, Taranek(63 Zachaczewski), Bruno(46 Rogożiński).