Aktualności

Klub

Pierwszego dnia sprzedaliśmy ponad 400 karnetów

08.01.2019, 11:29
Karnety na mecze Miedzi Legnica w rundzie wiosennej cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców. Pierwszego dnia w Strefie Miedzi sprzedało się ponad 400 sztuk. Otwarta sprzedaż ruszy w środę 16 stycznia.

Pierwszego dnia sprzedaży karnetów na rundę wiosenną pponad 400 osób odwiedziło Strefę Miedzi w Galerii Piastów i zakupiło swoją wejściówkę.

- Cieszę się, że drużyna zaczęła ostatnio dobrze grać. Teraz czekamy na tych kontuzjowanych zawodników i transfery. Myślę, że jesteśmy w stanie powalczyć o pierwszą ósemkę ligi – powiedział nam jeden z kibiców.

Przez najbliższy tydzień karnet zakupić mogą osoby, które posiadały go również w rundzie jesiennej.

- Miałem karnet na jesień i chciałem skorzystać z tej możliwości i jak najszybciej zająć swoje miejsce. Teraz jestem pewny, że zobaczę każdy mecz Miedzi na naszym stadionie – dodał kolejny z legnickich kibiców.

Zakup karnetu to oszczędność pieniędzy i czasu, gwarancja stałego miejsca na trybunach, ale przede wszystkim okazanie wsparcia dla klubu. To także szereg innych korzyści! W momencie zakupu karnetu można skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakup obecnej koszulki meczowej. Posiadaczowi karnetu przysługuje 50-procentowy rabat oraz pierwszeństwo zakupu biletu na ewentualny mecz Pucharu Polski w Legnicy. Dodatkowo do każdego karnetu dokładamy kalendarz Miedzi na 2019 rok (do wyczerpania zapasów).Od 7 do 14 stycznia możliwość kupna karnetu jest tylko na dotychczasowe miejsce i tylko dla osób, które posiadały karnet w rundzie jesiennej. Od środy 16 stycznia sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich i na wszystkie wolne miejsca. Podobnie jak w poprzedniej rundzie, do sprzedaży trafiło 3 tysiące karnetów. Sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Serdecznie zachęcamy do zakupu karnetu na Miedź i dopingowania naszych piłkarzy w LOTTO Ekstraklasie.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/