Aktualności

Akademia

Piłkarskie perełki pojawiły się podczas Konsultacji Akademii Miedzi

07.11.2019, 10:36
Dwudniowe Konsultacje w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica zakończone. W miniony wtorek oraz środę blisko 70 zawodników odwiedziło Legnicę, aby zaprezentować swoje umiejętności przed trenerami Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Na legnickich obiektach pojawili się zawodnicy z Gorzowa, Zielonej Góry lub bliżej położonej Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, Świdnicy oraz innych miejscowości.

Podczas dwudniowej konsultacji swoje szanse otrzymali zawodnicy urodzeni w 2006 oraz 2007 roku, a także chłopcy urodzeniu po 2008 roku. Pośród wszystkich zawodników pojawiły się dwie perełki, dwóch najmłodszych uczestników urodzonych w 2011 roku.

- Organizowane Konsultacje to szansa zarówno dla nas jako Akademii Miedzi Legnica na zobaczenie i poznanie nieznanych nam czasami zawodników, natomiast dla uczestników jest to pierwszy krok do podjęcia próby dołączenia do dużego klubu. Określiłbym tą sytuację jako win-win. Wszyscy korzystają. Cieszy duże zainteresowanie, ale co najważniejsze równie wysoki poziom sportowy – podsumował Krzysztof Skrzypek koordynator konsultacji.

KRZYSZTOF SKRZYPEK

- Chciałbym podziękować za obecność zawodnikom i ich rodzicom. Bez ich zaangażowania i wsparcia dla swoich dzieci nie byłoby to możliwe. Dziękuję też trenerom Akademii Miedzi za pomoc w organizacji i ich obecność. Razem możemy zdecydowanie więcej. Jak na boisku, tak poza nim – liczy się zespół – dodaje Skrzypek.

Warto zaznaczyć, że zakończona konsultacja nie będzie działaniem jednorazowym. Koordynator wydarzenia, trener Krzysztof Skrzypek zapewnił, że planowane są już kolejne terminy listopadowe oraz grudniowe. Obserwujcie nas i wyczekujcie kolejnych informacji.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/