Aktualności

Akademia

Podium Miedzi w Bolesławcu

04.03.2019, 10:40
Dobra passa podopiecznych trenera Krzysztofa Skrzypka trwa. Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w miniony weekend wybrali się do Bolesławca, gdzie uczestniczyli w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, którego celem była zbiórka funduszy na wsparcie dla Beaty Radomskiej.

Zawodnicy Akademii Miedzi rywalizowali z 9 zespołami w systemie każdy z każdym. Bilans turnieju to 7 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Łącznie zawodnicy Miedzi Legnica strzelili 24 gole, tracąc przy tym jedynie 5 bramek. 

- Bardzo się cieszę, że chłopcy w kolejnym tygodniu (w zeszły weekend II. miejsce w Jeżowie Sudeckim przyp. red.) pokazali się z bardzo dobrej strony. Cieszy, że w parze z dobrymi wynikami poszła bardzo dobra gra. Nieskromnie powiem, że piłkarsko byliśmy najlepszym zespołem. Elementem, którego zabrakło była precyzja przy ogromnej liczbie stworzonych sytuacji, która zaczęła szwankować wraz z malejącą liczbą sił. Gdybyśmy wszystkie uderzenia w poprzeczki i słupki zamienili na bramki byłbym spokojny o 1. miejsce podium. Mimo to jestem dumny ze swoich chłopców i wracając do treningów będziemy poprawiać niedoskonałości – powiedział trener Skrzypek.

Wyniki spotkań:
1. FA Kadra 2010 – Miedź Legnica 0-5
2. MUKS Zielona Góra – Miedź Legnica 1-4
3. Czarni Żagań – Miedź Legnica 1-2
4. FA Bolesławiec I – Miedź Legnica 0-2
5. Karkonosze JG – Miedź Legnica 1-0
6. KS Polkowice – Miedź Legnica 0-3
7. Gryf Świdnica – Miedź Legnica 1-1
8. FA Legnica – Miedź Legnica 1-2
9. FA Bolesławiec II – Miedź Legnica 0-5

Miedź Legnica: Sztyler Maciej, Skrzydliński Kacper, Wysocki Rafael, Radomski Oliwier, Pacanek Nikodem, Głowacki Miłosz, Skarbowski Julian. 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/