Aktualności

Klub

Pomagamy Przemysławowi Jazowi. Zagraj z nami!

08.01.2019, 15:37
W sobotę 2 lutego w legnickim obiekcie Olimpijski FC przy ul. Hangarowej odbędzie się turniej charytatywny na rzecz leczenia Przemysława Jaza. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału i wsparcia tej szczytnej inicjatywy.

Miedź włącza się w akcję pomocy dla znanego legnickiego arbitra Przemysława Jaza, który niedawno przeszedł rozległy zawał i potrzebuje środków finansowych na rehabilitację. Znany i lubiany w środowisku sędzia piłkarski walczy o powrót do pełnej sprawności, ale to zadanie wymaga sporo czasu i pieniędzy. W związku z tym zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w turniej charytatywnym, z którego dochód zostanie przekazany właśnie na leczenie Przemka.

Turniej odbędzie się 2 lutego o godz. 10.00. Miejscem będzie balon piłkarski Olimpijski FC, który znajduje się na legnickim lotnisku przy ul. Hangarowej. – Zapraszamy wszystkich do pomocy Przemkowi. Czekamy na drużyny (4 graczy z pola + bramkarz) złożone z pracowników firm, zakładów pracy czy nawet kolegów z podwórka. Wpisowe dla drużyny wynosi 500 zł. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na leczenie Przemysława Jaza – mówi Krzysztof Piotrowski z Miedzi.

Zapisy drużyn trwają do 24 stycznia. Zachęcamy do współpracy także legnickich przedsiębiorców. – Liczymy na naszych przedsiębiorców. Chcielibyśmy, aby turniej był naszą wspólną, legnicką inicjatywą.  Każda pomoc jest mile widziana. Zapraszam do kontaktu – dodaje Piotrowski.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w tej szczytnej inicjatywie. Razem możemy wiele, co udowodniliśmy już wiele razy. Tym razem wszyscy pomóżmy Przemysławowi Jazowi.

ZAPISY DRUŻYN:

E-mail: krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu, telefon: 510-292-443

***

Fot. WO (lca.pl).


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/