Aktualności

Akademia

PP: W środę Miedź II podejmie rezerwy Zagłębia

01.10.2019, 11:16
Najbliższą środa upłynie pod znakiem rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Miedź II Legnica na własnym boisku podejmie rezerwy Zagłębia Lubin. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00.

Tym razem los skojarzył Miedź i Zagłębie w pucharze okręgowym. Nie tak dawno pierwszy zespół Miedzi Legnica rywalizował w Lubinie z miejscowymi rezerwami, a już w najbliższą środę będziemy mieli prawie powtórkę. Prawie, bo naprzeciw siebie staną dwie drużyny rezerw.  Miedź II od sześciu ligowych spotkań jest niepokonana. Podopieczni trenera Robaszka także się rozstrzelali. We wspomnianych sześciu spotkaniach zdobyli 15 goli.

Jeśli natomiast chodzi o rywala zza miedzy, to zespół z Lubina jeszcze w tym sezonie nie wygrał. Zagłębie w ostatniej kolejce przegrało z Górnikiem II Zabrze 0:3. Mimo to, lubinianie udowodnili w meczu z Miedzią, że są niewygodnym i wymagającym rywalem. 

Spotkanie okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Miedzią II Legnica i Zagłębiem II Lubin w najbliższą środę o godz. 16.00 na boisku przy ul. Świerkowej.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/