Aktualności

Klub

Proporczyk z podpisem kapitana może być Twój!

18.02.2021, 18:00
W aplikacji Fortuna 1 Ligi ruszamy z kolejną licytacją dla sympatyków Miedzi. Tym razem do zdobycia jest ostatni z serii proporczyk Miedzi Legnica z podpisem kapitana drużyny Szymona Matuszka!

Za pośrednictwem ligowej aplikacji każdy kibic Miedzi może na bieżąco uzyskiwać najważniejsze informacje dotyczące naszego klubu. W aplikacji znaleźć może nie tylko najistotniejsze wiadomości poświęcone legnickiej drużynie, o których otrzymuje powiadomienia w formie push, ale także konkursy i licytacje unikatowych pamiątek. W aktualnej licytacji do zdobycia będzie proporczyk Miedzi z autografem Szymona Matuszka, kapitana zielono-niebiesko-czerwonych.
 
 
To wyjątkowa okazja dla kibiców i kolekcjonerów. Jest to ostatni proporczyk z wyprzedanej już w Strefie Miedzi serii. Z jednej strony posiada klubowy herb na tle zielono-niebiesko-czerwonych barw oraz napis "MKS Miedź Legnica", a po drugiej stronie znajduje się herb miasta na niebieskim tle wraz z napisem "Legnica". Ostatni proporczyk trafi w ręce kibica, który wylicytuje ją za pośrednictwem aplikacji Fortuna 1 Ligi!
 
Przypomnijmy, że posiadacz klubowej aplikacji, robiąc zakupy u jej partnerów oraz uczestnicząc w licytacji, wspiera jednocześnie określony cel klubu. Obecnie Miedź zbiera środki na wymianę zniszczonych banerów zdobiących Sektor Rodzinny na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Napis na sektorze oraz baner z Legnickimi Lwami przed wejściem na trybuny są już mocno nadgryzione zębem czasu, a we znaki dały im się również warunki atmosferyczne. Klub planuje wymianę brandingu na nowy.
 
Aplikacja jest stale rozwijana. Co zrobić, aby wspierać swój klub? Pobierz aplikację na swój telefon (wpisz w sklepie „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz i WSPIERAJ! 
 
Aplikację pobierzesz TUTAJ.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/