Aktualności

Biznes

Przed nami czerwcowe śniadanie biznesowe!

23.06.2020, 08:45
Już w najbliższą środę w Hotelu Sękowski odbędzie się pierwsze śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica po przerwie spowodowanej koronawirusem. Spotkanie będzie miało charakter zamknięty, a warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja.

Spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica są okazją do poznania rzetelnych firm, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zwiększenia możliwości rozwoju firmy, a także spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dzięki współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu Miedzi Legnica mają możliwość nawiązania współpracy z ponad dwoma tysiącami firm z całej Polski.

Podczas śniadania przedsiębiorcy tworzący Klub Biznesu Miedzi Legnica omówią swoje potrzeby i przedstawią oczekiwania na przyszłość. Ponadto poznają nowe możliwości, pomysły, rozwiązania i narzędzia do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dzięki którym zwiększą szanse dla swoich firm. 

Spotkanie będzie zamknięte - mogą wziąć w nim udział wyłącznie aktualni członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Aby poznać wszystkie korzyści marketingowe, reklamowe i biznesowe oferowane przez Klub oraz dowiedzieć się więcej na temat całkiem nowych możliwości rozwoju zapraszamy na spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, które odbędzie się już w środę 24 czerwca 2020 roku w Hotelu Sękowski. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 09:00. 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację TUTAJ.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/