Aktualności

Biznes

Przed nami marcowe śniadanie biznesowe!

03.03.2020, 09:30
Już w najbliższy czwartek w Hotelu Sękowski odbędzie się marcowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica! Warto w nim uczestniczyć i korzystać z oferowanych możliwości biznesowych.

Spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica są okazją do poznania rzetelnych firm, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zwiększenia możliwości rozwoju firmy, a także spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dzięki współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu Miedzi Legnica mają możliwość nawiązania współpracy z ponad dwoma tysiącami firm z całej Polski, ale również uczestniczenia w spotkaniach biznesowych organizowanych za południową granicą naszego kraju, pozyskując partnerów działających na tamtejszym rynku.

Każdy przedsiębiorca szukający pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług, prowadzący biznes z zaufanymi i wiarygodnymi firmami czy szukający nowych rozwiązań i pomysłów powinien pojawić się spotkaniu. Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojego przedsiębiorstwa oraz kontaktów jakich poszukuje.

Klub Biznesu Miedzi Legnica stawia nacisk na wspólne rekomendacje, wzajemne poznawanie firm, wyszukiwanie klientów oraz integrację. Aby poznać wszystkie korzyści marketingowe, reklamowe i biznesowe oferowane przez Klub oraz dowiedzieć się więcej na temat całkiem nowych możliwości rozwoju zapraszamy na spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica, które odbędzie się już w czwartek 5 marca 2020 roku w Hotelu Sękowski. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 09:00.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację TUTAJ.

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy 4 marca płacą 65 zł, a w dniu śniadania 100 zł. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/