Puchar Polski OZPN: Miedź II już w półfinale

11.04.2012, 20:46

rezerwy-kuznia.jpgMiedź II awansowała do półfinału Pucharu Polski na szczeblu OZPN. W ćwierćfinale legniczanie pokonali w Jaworze Kuźnię 2:1. Decydującą bramkę zdobył Patryk Murawski po podaniu Kamila Zielińskiego.

Legniczanie objęli prowadzenie po strzale Mateusza Banego w 15. min. Kwadrans później wyrównał Felich. Kiedy wydawało się, że dojdzie do dogrywki, minutę przed końcem spotkania Kamil Zieliński dokładnie podał do wychodzącego na pozycję Patryka Murawskiego, a ten pokonał bramkarza Kuźni i dał Miedzi zwycięstwo.

KUŹNIA JAWOR – MIEDŹ II LEGNICA 1:2 (1:1)

Bramki: Felich (30) oraz Bany (10), Murawski (89).

MIEDŹ II: Brudnik - Wróblewski (46 Gałęza), Bany, Tomczyszyn, Grittner, Bębenek(58 Majkowski), Zieliński, Jajko, Kowal, Maziarz (46 Kazimierowicz), Murawski (90 Wojtasiński).