Aktualności

Klub

Raport z wypożyczeń

12.08.2019, 12:34
Prezentujemy podsumowanie występów zawodników Miedzi Legnica, którzy aktualnie przebywają na wypożyczeniach. Zastanawiacie się jak radzili sobie Petteri Forsell, Karol Gardzielewicz i Hubert Kisiel? Zapraszamy do lektury.

PETTERI FORSELL(HJK Helsinki)

Forsell, który został wypożyczony do fińskiego HJK, od razu zdobył serca miejscowych kibiców. Fin pierwszy raz w nowych barwach wystąpił 6 sierpnia w zremisowanym 1:1 meczu eliminacji Ligi Europy przeciwko Riga FC. Forsell na boisku pojawił się w 66 minucie zastępując Evansa Mensaha. W miniony weekend Forsell zagrał w lidze w pierwszym składzie w spotkaniu przeciwko Lahti. Fin zaliczył w tym spotkaniu trafienie oraz dwie asysty czym zaimponował miejscowym kibicom. Spotkanie zakończyło się wygraną HJK 4:0.

KAROL GARDZIELEWICZ(Warta Poznań)

Karol w miniony weekend wystąpił w meczu Warty Poznań przeciwko Wigom Suwałki. Zespół trenera Tworka pokonał Wigry 2:1. Karol Gardzielewicz zameldował się na placu gry w 58 minucie zastępując Wiktora Długosza. Gardzielewicz spędził na murawie 33 minuty i zapracował w tym czasie na żółtą kartkę.

HUBERT KISIEL(Elana Toruń):

Hubert Kisiel w minionej kolejce II ligi nie wystąpił w barwach Elany, która uległa na własnym stadionie Olimpii Elbląg 0:2.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/