Raport z wypożyczeń

19.08.2019, 12:52
Wszyscy wypożyczeni z Miedzi Legnica zawodnicy w minionym tygodniu wystąpili w barwach swoich zespołów. Najwięcej minut na boisku spędził Petteri Forsell, który nie dość, że zdobył gola to jeszcze asystował – i to wszystko w eliminacjach do Ligi Europy.

Petteri Forsell(HJK Helsinki):

Petteri zeszły tydzień może zaliczyć do udanych. Zawodnik wypożyczony z Miedzi do HJK Helsinki zdobył gola w rewanżowym meczu kwalifikacji do Ligi Europy przeciwko FC Riga. Forsell wpisał się na listę strzelców w 5 minucie. Fin miał także udział przy drugim golu dla swojej drużyny. W 69 minucie asystował Timowi Vayrynenowi, który zdobył drugiego gola. W miniony weekend Forsell rozegrał pełny mecz ligowy przeciwko KPV przegrany przez HJK 1:2.

Karol Gardzielewicz(Warta Poznań):

Karol Gardzielewicz wypożyczony z Miedzi do Warty Poznań w minionej kolejce Fortuna 1. Ligi zaliczył 18 minutowy występ przeciwko Radomiakowi. Gardzielewicz zmienił na placu gry Wiktora Długosza. Warta wygrała 2:0.

Hubert Kisiel(Elana Toruń):

Hubert Kisiel zadebiutował w barwach drugoligowej Elany w starciu z Górnikiem Łęczna. Nie był to najdłuższy debiut, bo Kisiel pojawił się na boisku w 87 minucie. Elana wygrała 3:1.