Aktualności

Akademia

Rozpoczęły się półkolonie z Akademią Miedzi

28.06.2021, 16:00
Za nami pierwszy dzień półkolonii organizowanych przez Akademię Piłkarską Miedzi Legnica. Dzieci z obszaru Miedź Kids przez najbliższy tydzień mają zapewnioną moc atrakcji oraz aktywnego wypoczynku.

Grupa 25 chłopców rozpoczęła tygodniowe półkolonie organizowane przez Akademię Piłkarską Miedzi Legnica. Już pierwszego dnia było bardzo ciekawie. Rano odbył się trening piłkarski na boisku bocznym w Parku Miejskim. Po nim grupa udała się na II śniadanie. Po odpoczynku wszyscy znakomicie bawili się w Parku Trampolin gdzie przeprowadzone zostały zajęcia z akrobatyki. Po kolejnym posiłku dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych zaplanowanych przez trenerów Miedź Kids.

W kolejnych dniach na grupę uczestniczącą w półkoloniach czekają kolejne atrakcje. Poza codziennymi, porannymi treningami dzieci będą uczestniczyć w zabawach w mumię, kolejnej lekcji akrobatyki w Parku Trampolin, zabawie kolekcjoner ciuchów "szewc bez butów chodzi", wyjściu do kina Helios na seans filmowy z Tomem i Jerrym, konkursie z nagrodami, a także w zwiedzaniu stadionu im. Orła Białego gdzie zwiedzą trybunę A.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl