Aktualności

Klub

Rozpoczęły się prace związane z zadaszaniem stadionu

16.05.2017, 15:04

2017_budowa_zadaszenia_trybuna_C_-_1.jpgNa terenie legnickiego stadionu rozpoczęły się prace związane z budową zadaszenia nad trybunami. W pierwszej kolejności roboty ruszyły na trybunie D, która na ten czas została wyłączona z użytkowania. Przypomnijmy, że miejski przetarg na zadaszenie trybun B, C i D wygrała firma Stalbud z Żołynia.

Na placu za trybuną D wykonawca robót zgromadził już niezbędny ciężki sprzęt i rozpoczął prace nad zadaszeniem właśnie tej trybuny, która została wyłączona z użytkowania do końca bieżącego sezonu (ostatnie mecze Miedzi odbędą się bez udziału kibiców przyjezdnych). Po ostatnim meczu sezonu prace rozpoczną się także na trybunach B i C. W ramach inwestycji zostanie zamontowane nie tylko pełne zadaszenie trybun, ale też m.in. nowe nagłośnienie, nowy system monitoringu i nowa tablica LED o powierzchni 24 m2. Termin zakończenia prac to lipiec 2017 r.

Pełne zadaszenie trybun to kolejna miejska inwestycja, która znacząco podniesie jakość legnickiego stadionu. Wcześniej na stadionie m.in. wybudowano oświetlenie oraz zainstalowano system podgrzewania i nawadniania nowej murawy.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/