Aktualności

Klub

Rusza przedsprzedaż biletów na derby i przecena karnetowa!

21.03.2018, 09:29

2017_Miedz_-_Zaglebie_Sosnowiec_-_122.jpgPrawdziwi kibice Miedzi nie przegapią tej okazji! Od środy 21 marca w Strefie Miedzi można już kupować bilety na derbowy mecz Miedzi z Chrobrym Głogów (31 marca, sobota, godz. 16.00). W ten dzień rusza też promocja karnetowa – stałe miejsce na trybunach na wszystkie sześć meczów Miedzi do końca sezonu można kupić w obniżonej cenie!

W sobotę 31 marca o godz. 16.00 Miedź rozegra spotkanie derbowe z Chrobrym Głogów w ramach 24. kolejki Nice 1 Ligi. Od środy 21 marca w Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy – przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu! Od tego dnia rusza także przecena karnetowa! Do tej pory kibice kupili aż 1854 karnety na mecze Miedzi! Ich posiadacze tej wiosny obejrzeli już dwa mecze Miedzi na legnickim stadionie – z Odrą Opole i Wigrami Suwałki. Do końca sezonu Miedź rozegra jeszcze sześć meczów domowych, a od środy 21 kwietnia do sprzedaży trafią karnety w obniżonej cenie! Ich sprzedaż potrwa do końca marca – to ostatnia szansa by zapewnić sobie stałe miejsce na wszystkich meczach Miedzi w tym sezonie i wspierać drużynę w walce o awans!

Przedsprzedaż biletów oraz sprzedaż karnetów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedzielę w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast bilet lub karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci).

PROMOCYJNA CENA KARNETÓW (obowiązuje od 21 marca do 31 marca):
Trybuna A lub B: 79 zł
Trybuna C: 59 zł
*Sektor rodzinny: 99 zł

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z CHROBRYM GŁOGÓW:
PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł
*Sektor rodzinny: 28 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/