Aktualności

Klub

Rusza przedsprzedaż biletów na mecz ze Stomilem Olsztyn

09.10.2019, 09:30
W najbliższy weekend piłkarze Miedzi Legnica będą pauzować. Kolejne spotkanie w ramach Fortuna 1 Ligi zielono-niebiesko-czerwoni rozegrają w piątek 18 października o godz. 20:45 na Stadionie im. Orła Białego, podejmując Stomil Olsztyn. W Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu właśnie rusza przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

Stadion im. Orła Białego w Legnicy pozostaje w bieżącym sezonie niezdobyty. Aby podtrzymać ten trend piłkarze Miedzi potrzebują wsparcia kibiców. Kolejnym rywalem, który zawita nad Kaczawę będzie aktualnie sąsiadujący z legniczanami w tabeli Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn. Przedsprzedaż biletów na mecz z drużyną ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego rusza dzisiaj w Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz serwisie bilety.miedzlegnica.eu.

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI ZE STOMILEM OLSZTYN:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor Rodzinny: 30 zł


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/