Aktualności

Akademia

SMS Miedź coraz popularniejsza

01.04.2019, 16:00
W poniedziałek w SMS Miedź Legnica odbyły się Dni Otwarte. Co bardzo cieszy naszą szkołę odwiedziła spora grupa zawodników, którzy chcieliby uczyć się i grać w barwach Miedzi Legnica. Dni Otwarte były znakomitą okazją aby zapoznać się z wyjątkową ofertą legnickiej szkoły Miedzi.

W Dniach Otwartych SMS Miedź Legnica udział wzięło prawie 120 osób. Potencjalni przyszli uczniowie SMS Miedź mieli okazję zapoznać się z dyrektorami szkoły oraz Akademii Miedzi. Następnie przyszli uczniowie przemieścili się do sal lekcyjnych, gdzie odbyli bardzo ciekawe zajęcia. Kandydaci mieli okazję rozwiązywać zagadki językowe, dowiedzieć się więcej na temat historii ziemi czy choćby wzięli udział w potyczkach językowych.

Po poznaniu szkoły wszyscy uczestnicy Dni Otwartych przemieścili się na boiska treningowe Akademii Miedzi, gdzie wzięli udział w treningach zaplanowanych przez trenerów. – Bardzo podobają mi się treningi. Szkoła tez jest super. Poza tym Miedź Legnica to klub grający w ekstraklasie, tez kiedyś chciałbym w niej zagrać – powiedział nam Tomek, który chciał zobaczyć jak funkcjonuje SMS Miedź na poziomie szkoły podstawowej.

Po treningu rodzice jak i przyszli uczniowie SMS Miedź wybrali się do Bursy, gdzie mieli okazje zwiedzić miejsce zakwaterowania piłkarzy Akademii Miedzi. Dni Otwarte SMS Miedź Legnica okazały się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę” i na pewno wielu przyszłym uczniom pokazały jak pracuje się w Akademii Miedzi. Przypominamy przy tej okazji, że w zbliżający się poniedziałek 8 kwietnia odbędą się testy sprawnościowe do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

GALERIA ZDJĘĆ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/