Aktualności

Akademia

SMS Miedź otworzyła się na przyszłych uczniów

10.03.2020, 11:06
SMS Miedź Legnica to jedna z najlepszych ofert sportowo-edukacyjnych w Polsce. Nasza szkoła w miniony poniedziałek otworzyła się na przyszłych uczniów, którzy podczas Dnia Otwartego mogli sprawdzić zarówno w jaki sposób przebiega nauka jak i treningi w legnickiej SMS Miedź.

Dni otwarte w SMS Miedź Legnica miały dwa wymiary. Najpierw potencjalni kandydaci i ich rodzice spotkali się w budynku SMS Miedź. Po spotkaniu z władzami szkoły, ochotnicy mieli szansę na sprawdzenie w jaki sposób przebiega nauka w legnickiej SMS. Po tym doświadczeniu uczestnicy szkolnymi autobusami przejechali na boiska boczne przy stadionie im. Orła Białego, gdzie wzięli udział w zajęciach treningowych przygotowanych przez trenerów Akademii Miedzi.

Dzień Otwarty w SMS Miedź był tylko początkiem. 30 marca na ewentualnych kandydatów do gry i nauki w SMS Miedź czekają wstępne testy sprawnościowe. Serdecznie zapraszamy bo warto. SMS Miedź Legnica to jedyne tego typu połączenie oferty edukacyjnej ze sportową. Jasno ułożony plan całego dnia dla uczniów, którzy uczą się i trenują w specjalnie stworzonych blokach treningowych. Do tego opieka dietetyka, fizjoterapeuty i masażystów. Wsparcie wykwalifikowanych trenerów oraz wychowawców i kadry nauczycieli. Dodatkowo szkoła organizuje wiele wyjść i wycieczek edukacyjnych, a uczniowie mogą w niej rozwijać także swoje pasje. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i przybycie do Legnicy 30 marca.

GALERIA ZDJĘĆ PO KLIKNIĘCIU W ZDJĘCIE


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/