Aktualności

Biznes

Śniadanie biznesowe już za tydzień!

14.11.2019, 16:00
Już za tydzień w Hotelu Sękowski odbędzie się listopadowe śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica! Warto pojawić się na spotkaniu, by poznać wszystkie korzyści marketingowe, reklamowe i biznesowe oferowane przez Klub.

Spotkania Klubu Biznesu Miedzi Legnica są znakomitą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zyskania pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług. Przedsiębiorcy poznają projekt skutecznego networkingu. Dzięki współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu zyskują natomiast kontakt do ponad dwóch tysięcy firm z całej Polski, co otwiera zupełnie nowe perspektywy na ogólnopolskim rynku biznesowym.

Spotkanie rozpocznie się 21 listopada o godz. 9. Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona. Do wydarzenia pozostał już tylko tydzień. Dlatego, aby zwiększyć swoje biznesowe szanse nie czekaj i już dziś zarejestruj się na spotkanie klikając TUTAJ!

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy 20 listopada płacą 60 zł, a w dniu śniadania 100 zł. Zapraszamy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/