SPARING: Karkonosze lepsze od Miedzi II

11.07.2020, 13:40
Karkonosze Jelenia Góra okazały się lepsze od Miedzi II Legnica w meczu sparingowym. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 4:2. W drużynie z Legnicy wystąpiło wielu testowanych graczy.

Karkonosze Jelenia Góra do przerwy prowadziły 2:1. Bramkę dla Miedzi w pierwszej połowie zdobył w 21 minucie Lewandowski. Po przerwie ponownie gospodarze zdołali zdobyć dwa gole, na co Miedź odpowiedziała jednym trafieniem testowanego zawodnika.

Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica 4:2(2:1)

Bramki dla Miedzi: 21 Lewandowski, 47 Zaw. Testowany.

Miedź II Legnica (1 połowa): Zaw. Testowany – Rogoziński, Świątko, Niewiadomski, Zaw. Testowany, Lewandowski, Zaw. Testowany, Zaw. Testowany, Zaw. Testowany, Adamski, Bruno.

Miedź II Legnica (2 połowa): Zaw. Testowany - Zaw. Testowany, Ostrowski, Zaw. Testowany, Taranek, Zachaczewski, Karolczak, Zaw. Testowany, Zaw. Testowany, Zaw. Testowany, Zaw. Testowany.