SPARING: Miedź grała z Polonią przez 135 minut

28.02.2021, 13:18
Miedź II Legnica w minioną sobotę podejmowała w meczu sparingowym Polonię-Stal Świdnica. Mecz podzielono na trzy tercje po 45 minut każda. W spotkaniu padło w sumie osiem bramek.

Dwa gole dla Miedzi II w tym meczu zdobył Byron Burgering. W obydwu przypadkach młody Holender dokładał nogę do dobrych podań kolegów. Trzeciego gola dla legniczan uzyskał Zachaczewski, który w swoim czwartym kontakcie z piłką po wejściu na plac gry, zdobył bramkę dobijając uderzenie innego z zawodników Miedzi. Ostatecznie spotkanie wygrali goście 5:3.

Miedź II Legnica - Polonia-Stal Świdnica 3:5
Bramki dla Miedzi: 2x Burgering, Zachaczewski.
Miedź II Legnica(0-75 min); Madaliński - Stróżyński, Bartczak, Hoogenhout, Maciejewski, Śliwa, Andrzejewski, Petk, Burgering, Drzazga, Niewiadomski.
Miedź II Legnica(75 - 135 min); Madaliński - Stróżyński(91 Strzelecki), Bartczak(91 Rajnisz), Świątko, Maciejewski(91 Jagielski), Fernandez, Andrzejewski(91 Poręba), Bahaid, Gardzielewicz, Zachaczewski(105 Kwolek, Niewiadomski(91 Bogacz).