SPARING: Miedź II demoluje rywala w pierwszym sparingu

19.01.2019, 14:43
Miedź II Legnica nie była zbyt gościnna dla Polonii Leszno. Legniczanie w pierwszym zimowym sparingu pokonali przeciwników na własnym obiekcie aż 6:1. Trzy gole dla Miedzi zdobył w tym meczu Mateusz Piątkowski.

Na uwagę zasługuje na pewno wyczyn Mateusza Zatwarnickiego, który zdobył gola w tym meczu bezpośrednio z rzutu rożnego. Trzy gole, w tym jednego z rzutu karnego, strzelił Mateusz Piątkowski. Pozostałe trafienia należały do Patryka Makucha i jednego z testowanych graczy.

Miedź II Legnica – Polonia Leszno 6:1

Bramki dla Miedzi: 3x Piątkowski, Zatwarnicki, Makuch, Zawodnik testowany.

Miedź II Legnica (1 połowa): Hoffman - Bartłomiejczak, Ławniczak, Sutor, Adu Kwame, Skórski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piątkowski, Porębski, Łobodziński. (2 połowa): Pawela - Przygodzki, Miazga, Petlakowski, Chuckwudi, Wolan, Lewandowski, Śliwiński, Żyliński, Makuch, Zatwarnicki.