SPARING Miedź II: Pierwsze koty za płoty

14.07.2017, 21:05

2016_Miedz_2_legnica_-_piast_karnin__-_30.JPGMiedź II Legnica ma za sobą pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Radosława Belli ulegli w Kaliszu miejscowemu KKS 0:2. Mimo porażki, mecz był pierwszym spotkaniem Miedzi II w nowym składzie osobowym.

KKS objął prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie, a ta zakończyła się właśnie rezultatem 1:0. W drugiej części było podobnie. Ponownie gospodarze trafili do siatki Miedzi i ostatecznie wygrali 2:0. Trener Radosław Bella po raz pierwszy kierował swoim nowym zespołem z ławki trenerskiej. Jak sam mówi, drużyna ma przed sobą jeszcze sporo pracy ale jest przekonany, że Miedź II będzie bardzo dobrym zespołem.

- Gra oczywiście pozostawiała wiele do życzenia, co zrozumiale bo jest to nasz pierwszy mecz w takim składzie osobowym. Jestem pewien, że za tydzień już będziemy inną drużyną, a z biegiem czasu będziemy bardzo dobrym zespołem – mówi Radosław Bella.

KKS Kalisz - Miedź II Legnica 2:0 (1:0)

Miedź II (1 połowa): Szpaderski - Pojasek, Dyr, Chyła, Ułasewicz, Stachowski, Kubań, Poręba, Wąsik, Wójcik, Proietti.

Miedź II (2 połowa): Szawaryn - Mazur, Mierzyński, Stanuszek, Miazga, Grześkowiak, Turoboś, Klęczar, Buzała, Robaczyński, Giziński.