SPARING: Miedź II wygrywa z Widzewem

06.02.2021, 16:16
Miedź II Legnica podejmowała w sobotę na własnym terenie Widzew II Łódź. Legniczanie w meczu sparingowym wygrali 2:1.

Jako pierwsi gola zdobyli goście. Już w 9 minucie legnickiego bramkarza pokonał po składnej akcji Mąka. Miedź odpowiedziała tuż przed przerwą po golu Jakuba Łukowskiego, który z ostrego kąta umieścił piłkę przy samym słupku bramki. Zwycięstwo naszemu zespołowi dał Kamil Niewiadomski.

Z Widzewem zmierzyli się także juniorzy U-19 Akademii Miedzi. Zespół trenera Marka Stepnowskiego pokonał łodzian 1:0 po golu Prałata z 65 minuty.

Miedź II Legnica - Widzew II Łódź

Bramki: 44 Łukowski, 74 Niewiadomski - 9 Mąka

Miedź II Legnica(I połowa): Zawodnik testowany - Strzelecki, Bartczak, Zaw. Testowany(30 Świątko), Stróżyński, Łukowski, Pietrowski, Bahaid(30 Petk), Zaw. Testowany, Zachaczewski, Niewiadomski.

Miedź II Legnica(II połowa): Hewelt - Zaw. Testowany, Bartczak(60 Zaw. Testowany), Świątko, Maciejewski, Łukowski, Pietrowski(60 Poręba), Petk, Zaw. Testowany(60 Momoh), Karolczak, Niewiadomski.