SPARING: Miedź Legnica – Odra Opole 1:1

12.10.2018, 15:45

2018_SPARING_Miedz_Legnica_-_Odra_Opole_-_42.jpgMiedź Legnica zremisowała z Odrą Opole 1:1. Mecz sparingowy został rozegrany na stadionie im. Orła Białego w Legnicy. W zespole trenera Nowaka wystąpili także zawodnicy Miedzi II Hubert Kisiel i Michał Pojasek.

Gol dla Miedzi padł w 34 minucie gry. Legniczanie przeprowadzili szybką kontrę, po której Piątkowski podał do wychodzącego Camary, a Hiszpan pewnie umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie Camara trafił jeszcze w poprzeczkę. Goście wyrównali w 87 minucie gry po dośrodkowaniu w pole karne. Warto zaznaczyć, że 25 minut na boisku zaliczył Omar Santana, który wraca po urazie do pełnej sprawności. W barwach pierwszej drużyny zagrali także zawodnicy Miedzi II Legnica – Michał Pojasek i Hubert Kisiel.

Miedź Legnica – Odra Opole 1:1(1:0)

Bramka dla Miedzi: 34 Camara

Miedź Legnica: Kanibołocki – Garguła, Osyra, Adu, Cruz, Bartczak, Żyro, Piątkowski, Camara, Łobodziński, Fernandez. Grali także: Sapela, Pojasek, Kisiel, Santana, Szczepaniak, Purzycki, Bozić.