SPARING: Miedź pewnie wygrywa z Piastem Żmigród.

13.02.2021, 19:58
W kolejnym zimowym meczu kontrolnym Miedź II Legnica pewnie pokonała na własnym obiekcie Piasta Żmigród. Legniczanie po bardzo dobrym spotkaniu wygrali 4:1.

Pierwsza bramka dla podopiecznych trenera Płuski padła po wymianie około 20 podań, którą zakończyło uderzenie Niewiadomskiego. To sparował bramkarz rywali ale przy dobitce jednego z testowanych zawodników był już bezsilny. Piast także trafił do siatki legniczan przed przerwą. Po wznowieniu gry Miedź przeprowadziła akcję skrzydłem, która zakończył trafieniem Zachaczewski. Kolejnego gola zdobył Niewiadomski, który wykorzystał prostopadłe podanie i mijając bramkarza trafił do bramki. Ostatniego gola meczu zdobył ten sam zawodnik, tym razem wykorzystując dobre podanie wzdłuż bramki.

Miedź II Legnica - Piast Żmigród 4:1(1:1)

Bramki: Zaw. Testowany, 2x Niewiadomski,  Zachaczewski,

Miedź II Legnica (I połowa): Hewelt - Zaw. Testowany, Zaw. Testowany(30 Bartczak), Świątko, Strzelecki, Lewandowski(30 Zaw. Testowany), Bahaid, Petk, Fernandez(30 Gardzielewicz), Zaw. Testowany, Prałat(30 Niewiadomski)

Miedź II Legnica (II połowa): Hewelt - Stróżyński, Bartczak, Śwątko, Maciejewski, Gardzielewicz(60 Łukowski), Bahaid(60 Pietrowski), Poręba, Zaw. Testowany, Zachaczewski, Niewiadomski.