Sparingi: Wygrana Juniorów Starszych, porażka rezerw

23.07.2017, 11:20

2017_CLJ_-_Baltyk_Koszalin_-_39.jpgDrużyny Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica przygotowują się do nowego sezonu. W sobotę swoją formę w meczach sparingowych sprawdziła druga drużyna oraz juniorzy występujący w CLJ. Ci drudzy wysoko pokonali w Legnicy Konfeks (4:0). Porażką zakończył się natomiast pojedynek drużyny Radosława Belli z Polonią Środa Wielkopolska.

Powoli budujemy drużynę, która ma być zapleczem dla pierwszego zespołu. W mojej opinii wynik nie do końca odzwierciedla boiskowe wydarzenia. Jestem zadowolony zwłaszcza z tego, co pokazaliśmy w pierwszej połowie. Ostatnio mocno pracowaliśmy i po moich piłkarzach widać było zamęczenie ciężkimi treningami – powiedział po spotkaniu trener Radosław Bella.

Polonia Środa Wielkopolska – Miedź II Legnica 3:0

Miedź II Legnica: Smołuch (45' Szpaderski) – Pojasek, Dyr, Miazga, Surmaj, Nowak, Zatwarnicki, Wójcik, Stachowski, Giziński, Gorsiak oraz: Tkacz, Proietti, Stanuszek, Trojniarz, Robaczyński, Kuban, Kazimierczak.

Występująca w klasie okręgowej drużyna Konfeksu Legnica nie miała najmniejszych szans w sparingowej potyczce z grającej w Centralnej Lidze Juniorów drużyną Wojciecha Górskiego. O ile do przerwy Konfeks starał się jak mógł, o tyle po przerwie dominowała już drużyna Miedzi.

Konfeks Legnica – Miedź Legnica CLJ 0:4
Bramki: Cukier, Skotarczak 2, samobójcza.