Aktualności

Akademia

Spędź ferie z Miedzią Legnica w Play City

25.01.2019, 11:09
Na ten dzień czekały wszystkie dolnośląskie dzieci. Po ostatnim dzwonku w szkole zaczną się ferie zimowe. Miedź wspólnie z Play City przygotowała atrakcje dla tych, którzy ten wolny czas będą spędzać w Legnicy.

Podczas czterech dni ferii na boisku w Play City w Galerii Piastów będzie odbywał się mini turniej piłkarski. Zapraszamy przede wszystkim kilkuletnie dzieci w składach trzy- i czteroosobowych. Udział w turnieju będzie bezpłatny, a uczestnicy dostaną od nas upominki. Na miejscu będzie stół do piłkarzyków, będzie można także skorzystać z pełnej, aczkolwiek już płatnej, oferty Play City. Będzie z nami oczywiście również Lew Miedziak.

Na ferie z Miedzią zapraszamy dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami. Na miejscu będą na Was czekać trenerzy z Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania dotyczące rozpoczęcia treningów i przygody z futbolem.

Na ferie z Miedzią w Play City zapraszamy 30 i 31 stycznia (w godz. 10-13) oraz 5 lutego (godz. 10-13) i 6 lutego (w godz. 13-15). O kolejnych atrakcjach będziemy informować na bieżąco.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/