Aktualności

Akademia

Spotkali się by rozmawiać o ofercie SMS Miedź

04.02.2020, 11:30
W Bursie Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica doszło do spotkania informacyjnego dla rodziców, którzy są zainteresowani ofertą szkoły sportowej Miedzi Legnica. Podczas tego spotkania prowadzący je trener Krzysztof Skrzypek, rozwiał także wątpliwości związane z nauką w naszej szkole.

Spotkanie odbyło się w pokoju dziennym w Bursie Akademii Miedzi. Była to znakomita okazja do pokazania symbiozy jaka zachodzi pomiędzy klubem, szkołą i bursą.

- Zależny nam na naszych przyszłych uczniach i zawodnikach, a jeżeli komuś na kimś zależy, to angażujesz się i poświęca swój czas .Spotkanie było dobrym krokiem, z którego jestem zadowolony. Mam nadzieję, że zaowocuje on w przyszłości. Dziękuję obecnym i mam nadzieję, do zobaczenia - powiedział Krzysztof Skrzypek.

Spotkanie z rodzicami zainteresowanymi posłaniem swoich dzieci do SMS Miedź Legnica, było także znakomita okazją do przedyskutowania tematów związanych z funkcjonowanie w szkole oraz obowiązkami jakie czekają zarówno na rodziców jak i przyszłych uczniów. Podczas tej części Krzysztof Skrzypek rozwiewał także wątpliwości i mity dotyczące SMS Miedź.

- Podczas spotkania rodzice mogli poznać zasady funkcjonowania SMS Miedź, obalić mit dotyczący opłat szkolnych czy dowiedzieć się jak wygląda tradycyjny szkolny dzień. Mamy nadzieję, że juz wkrótce zobaczymy się na Dniach Otwartych, a następnie na testach rekrutacyjnych - dodaje trener Skrzypek.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/