Szalony mecz trampkarzy!

20.04.2017, 11:10

modzik_przybyko.jpgW środę podopieczni Krzysztof Skrzypka oraz Sebastiana Przybyłko podejmowali zespół Chrobrego Głogów. Pomimo ambitnej walki Miedź Legnica uznała wyższość wicelidera tabeli Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy gr. II.

Pierwsza połowa to wyrównana gra. Pomimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron w pierwszej połowie gole nie padły.

Mecz otworzył się po przerwie. W drugiej połowie padło aż 7 bramek! Na prowadzenie jako pierwszy wyszedł zespół Chrobrego. Niespełna dziesięć minut później Miedź wyrównała za sprawą Filipa Klaska, który w zamieszaniu pod bramką rywala po rzucie rożnym zachował najwięcej czujności. W następnych minutach wyraźnie podrażnienie goście zdobyli bramki na 2-1 i następnie 3-1.

Piłkarze Akademii Miedzi nie mają jednak w zwyczaju się poddawać i walczyli do końca, czego efektem była bramka na 3-2 zdobyta przez Dominika Jagielskiego. Na to trafienie odpowiedzieli goście i było już 4-2. Kolejny raz zawodnicy z rocznika 2003 nie złożyli broni i walcząc do końca zdobyli bramkę kontaktową na 4-3, której autorem ponownie był Dominik Jagielski.

Na wyrównanie ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Chrobrego, jednakże brawa za bardzo dobrą grę i walkę do ostatniego gwizdka sędziego należy się także zawodnikom Miedzi Legnica.

Miedź Legnica C2 – Chrobry Głogów 3-4 (0-0)
Bramki:
58’ Klaska, 65’ 70’ Jagielski

Miedź Legnica: Wojtas (Biernat) – Zawadzki, Klaska, Gandurski, Ciupiński, Kozłowski, Kowalonek, Janoś, Siedlecki, Bieniusiewicz, Jagielski. Ponadto: Borowski, Narewski, Krysiewicz, Rajczakowski.