Aktualności

Biznes

Toyota Nowakowski nadal z Miedzią

12.09.2019, 13:40
Dealer samochodowy Toyota Nowakowski pozostaje partnerem motoryzacyjnym Miedzi Legnica! Nowa umowa wiąże obie strony na kolejny rok.

W ramach umowy marka partnera eksponowana będzie m.in. na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Do klubu trafiła natomiast flota aut marki Toyota. Modele samochodów Toyota przekazane klubowi to Corolla i Yaris.

- Zależało nam na kontynuowaniu tej współpracy, która w Ekstraklasie układała się wzorcowo. Wspólnie pokonaliśmy już tysiące kilometrów. Wierzymy w to, że teraz Toyota wwiezie nas ponownie do Ekstraklasy – mówi Marta Żołędziewska, wiceprezes Miedzi.

Firma Toyota Nowakowski od lat współpracuje z dolnośląskimi klubami sportowymi. W przeszłości wspierała choćby Śląsk Wrocław, KPR Kobierzyce czy turniej Futsal Masters. Z Miedzią związana jest od roku. Współpraca układa się na tyle dobrze, że obie strony postanowiły ją przedłużyć.

- Bardzo się cieszymy, że przez kolejny sezon będziemy wspierać Miedź Legnica, przekazując klubowi samochody. Dla nas są to same korzyści i myślę, że Miedź tak samo odbiera naszą współpracę. Toyota to marka, która charakteryzuje się niezawodnością. To samo myślimy o Miedzi i mocno trzymamy kciuki, by jak najszybciej wróciła do Ekstraklasy, czyli tam gdzie jej miejsce – podkreśla Mateusz Kowalczyk specjalista ds. marketingu w Toyota Nowakowski.

Klub korzystać będzie m.in. z samochodów hybrydowych, które sprzyjają niskiemu spalaniu paliwa. Dzięki temu komfortowej jeździe towarzyszyć będzie dbałość o środowisko!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/