Trenerzy Akademii Miedzi pokonali Błękitnych

23.10.2019, 09:58
Do niecodziennego pojedynku doszło na sztucznym boisku przy ul. Hetmańskiej. We wtorkowy wieczór naprzeciw siebie stanęły zespoły Trenerów Akademii Miedzi i Błękitnych Koskowice.

Spotkanie sparingowe obu zespołów poprzedziła specjalnie zorganizowana odprawa w drużynie trenerów. Po kilku słowach o rywalu przyszedł czas na przejazd z Bursy Akademii Miedzi na miejsce meczu. Trenerzy w pełnej koncentracji, z pełnymi głowami taktycznych rozwiązań przygotowanych specjalnie pod przeciwnika stanęli oko w oko z rywalem. Błękitni, którzy na co dzień występują w legnickiej A-Klasie byli wymagającym rywalem. Wiedzieli czego mogą się spodziewać, bo ich trenerem jest Władysław Moroch znakomicie znany z pracy w Miedzi. Po pierwszej połowie to właśnie drużyna z Koskowic prowadziła 1:0. Po przerwie trenerzy Miedzi postawili na jedną kartę i dwukrotnie ukąsili rywali. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla szkoleniowców Akademii Miedzi. Gratulujemy!

Trenerzy Akademii Miedzi – Błękitni Koskowice 2:1(0:1)