Aktualności

Akademia

Trenerzy Akademii Miedzi w obszarze Miedź Kids przedłużyli umowy

09.06.2021, 10:48
Trenerzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica w przedziale od U5-U10 przedłużyli umowy z legnickim klubem. Szkoleniowcy otrzymali nowe obwiązki oraz poznali drużyny, które będą prowadzić w nadchodzącym sezonie.

Trener Maciej Sobolewski w nadchodzącym sezonie szkoleniowym będzie pełnił rolę pierwszego trenera zespołów U5 i U6 oraz drugiego trenera w kategorii U7. Maciej Sobolewski dołączy także do Działu Rozwoju Akademii Miedzi i będzie pełnił rolę scouta w Dziale Scoutingu.

- Cieszę się, że jestem w sztabie Akademii Miedzi. Niezmiernie mi miło, że dyrektor Syska zaufał mi. Praca z najmłodszymi kategoriami to duże zaufanie i odpowiedzialność. Myślę, że podołam tej roli. Cieszę się, że będę częścią tego ambitnego projektu – mówi trener Maciej Sobolewski.

Maciej Sobolewski

Trener Bartłomiej Hamanowicz w sezonie 2021/22 będzie pełnił rolę pierwszego trenera zespołu U8 oraz obejmie stanowisko asystenta w zespole U9 Akademii Miedzi.

- Dziękuję za zaufanie. Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia mojej umowy z Akademią Miedzi. Dotychczasowa praca dawała mi sporo satysfakcji i dzięki niej zdobyłem cenne doświadczenie. W nowym sezonie poprowadzę zespół U8. Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w mojej pracy z młodymi piłkarzami. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tak ambitnym projekcie jakim jest niewątpliwie Akademia Miedzi Legnica. Jako rodowitemu legniczaninowi, szczególnie leży mi na sercu rozwój młodych zawodników, którzy w przyszłości mogliby rywalizować o miejsce w składzie pierwszego zespołu Miedzi Legnica – mówi trener Bartłomiej Hamanowicz

Bartłomiej Hamanowicz

Trener Przemysław Leszczyński w nowym sezonie będzie pierwszym trenerem zespołu U9 oraz asystentem trenera w drużynie U8.

- Należę do rodziny Akademii Miedzi od kilku lat. Cieszę się, że mogę kontynuować ten projekt. Jestem bardzo zadowolony, że mogę dołożyć kolejną cegiełkę  i uczestniczyć w tym wielkim projekcie – mówi trener Przemysław Leszczyński.

Przemysław Leszczyński

Trener Wiktor Czepułkowski w nadchodzącym sezonie ligowym będzie pełnił rolę pierwszego szkoleniowca drużyny dziewczynek Akademii Miedzi.

- Powstał ciekawy projekt. Od listopada ruszył nabór do drużyny dziewczynek w rocznikach 2011/12. W tym momencie mamy 15 zawodniczek. Jest to bardzo ciekawa sprawa. Dużo emocji, rywalizacji i zabawy. Mam nadzieję, że w przyszłości moja praca z tą drużyną przyniesie wymierne efekty. Chciałbym, żeby znów w Miedzi Legnica zafunkcjonowała ligowa drużyną kobiet. Na razie jesteśmy na początku tej długiej drogi – mówi Wiktor Czepułkowski.

Wiktor Czepułkowski

Trener Paweł Krajewski w obszarze Miedź Kids będzie pierwszym szkoleniowcem zespołu U10 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz koordynatorem obozów i półkolonii organizowanych przez naszą akademię.

- Bardzo się cieszę z przedłużenia mojej umowy w Akademii Miedzi. Podchodzę z dużymi nadziejami do kolejnego sezonu. Do moich obowiązków w obszarze Miedź Kids podchodzę z wielką mobilizacją – mówi trener Paweł Krajewski.

Paweł Krajewski


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl