Aktualności

Klub

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Olimpią Grudziądz

11.09.2019, 14:40
Stadion im. Orła Białego to w obecnym sezonie niezdobyta twierdza. Pomóż nam utrzymać ten stan! W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa się przedsprzedaż biletów na pojedynek z Olimpią Grudziądz. Mecz odbędzie się w niedzielę 15 września o godz. 12:45.

Zielono-niebiesko-czerwoni w trwającym sezonie pozostają niepokonani na Stadionie im. Orła Białego. Na inaugurację rozgrywek podopieczni trenera Dominika Nowaka zremisowali z Odrą Opole. W kolejnych domowych spotkaniach sięgnęli po komplet punktów, w pokonanym polu pozostawiając Chrobrego Głogów i Wigry Suwałki. Tym razem do Legnicy przyjedzie bramkostrzelna Olimpia Grudziądz. Przedsprzedaż biletów na mecz z beniaminkiem z województwa kujawsko-pomorskiego trwa w Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz serwisie bilety.miedzlegnica.eu.

Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z OLIMPIĄ GRUDZIĄDZ:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor Rodzinny: 30 zł


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/