Aktualności

Akademia

Turniejowe wygrane zespołów Akademii Miedzi

31.08.2020, 10:32
Zawodnicy dwóch drużyn z rocznika 2010 Akademii Miedzi w miniony weekend wygrali dwa turnieje. Podopieczni trenera Skrzypka byli najlepsi w Kamiennej Górze, a gracze trenera Wojciecha Górskiego w Żarach.

Zwycięstwo drużyny 2010 na turnieju w Kamiennej Górze

Po sobotnim meczu ligowym zawodnicy trenera Skrzypka w niedzielę udali się do Kamiennej Góry. Wizyta przebiegła najlepiej jak mogła. W całym turnieju „Młode Lwy” z Legnicy zdobyły 17 bramek, tracąc zaledwie 2 bramki.

- Chłopcy pokazali mi i sobie, że mogą bardzo dużo. Chcemy jednak rywalizować z najlepszymi i to jest tylko etap. Bez popadania w samozachwyt skupiamy się na dalszym rozwoju, ale oczywiście dziękuję chłopakom za zaangażowanie i gratuluję nam pierwszego wspólnego pucharu - powiedział Trener.

Miedź U-10 najlepsza w Promień Żary CUP.

Zespół U-10 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica prowadziny przez trenera Wojciecha Górskiego wygrał turniej Promień Żary CUP 2020. Legniczanie rozegrali 7 spotkań z czego tylko dwa zremisowali, a resztę wygrali. Miedź zdobyła 16 bramek tracąc tylko 3. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Fabian Masiel z Miedzi Legnica.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/