Aktualności

Akademia

Turniejowy debiut Skrzatów 2012 Akademii Miedzi

03.12.2018, 10:32
Drużyna rocznika 2012 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica ma za sobą pierwszy w życiu turniej piłkarski. Podopieczni trenerów Bartłomieja Hamanowicz i Mateusza Miazgi rywlizowali podczas III Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego w Jaworze.

- Grupa Skrzat 2012 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica po raz pierwszy wzięła udział w turnieju. Jesteśmy z trenerem Mateuszem Miazgą bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników. Pokazali spore umiejętności, duży charakter i wolę walki. Mimo dwóch pierwszych – przegranych spotkań, dalej gra układała nam się znakomicie. Chcę też zaznaczyć, że nasza drużyna jako jedyna w całej stawce grała bez bramkarza, co ułatwiało rywalom zdobywanie goli. Jednak nie przywiązujemy zbytnio dużej wagi do rezultatów spotkań, ponieważ ważniejsza jest znakomita zabawa i bardzo fajny turniej. Dziękuję moim piłkarzom za zaangażowanie i postawę w tym turnieju, a organizatorom za zaproszenie – mówił po rozgrywkach trener Bartłomiej Hamanowicz.

WYNIKI:

1. Karkonosze J.G. - Miedź Legnica 5:2

Bramki: Lewicki, Kubicki.

2. Miedź Legnica - Gryf Świdnica 0:5

3. JTS Jawor Niebieski - Miedź Legnica 0:9

Bramki: 3x Kubicki, Sałek, Bednarz, Wójtowicz, 2x Rybotycki, Szudrowicz.

4. JTS Jawor Czarny - Miedź Legnica 3:3

Bramki: Bednarz, Samobójcza, Lewicki.

5. AKS Strzegom - Miedź Legnica 3:9

Bramki: Wójtowicz, 3x Kubicki, 4x Lewicki, Sałek.

6. Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica 2:0

POPRZECZKI: 4x Kubicki

7. Miedź Legnica - DUE SOCCKER Świebodzice 6:1

Bramki: 2x Kubicki, 2x Lewicki, 2x Rybotycki, 

8. Kuźnia Jawor - Miedź Legnica 0:1

Bramka: Rybotycki.

GOLE:

9 - Kubicki 

8 - Lewicki 

5 - Rybotycki 

2 - Wójtowicz, Bednarz, Sałek. 

1 - Szudrowicz.

1- Samobójcza na naszą korzyść.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.saller-polska.com/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/