Aktualności

Akademia

Uczniowie SMS Miedź rozpoczęli rok szkolny

01.09.2020, 14:00
1 września rozpoczął się rok szkolny 2020/2021. Jak zwykle w takich przypadkach bywa, wśród uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica czuć było pewne poruszenie. Wakacyjna przerwa w nauce dobiegła końca, a młodzi sportowcy spotkali się w nowej szkolnej rzeczywistości.

Punktualnie o godz. 11 rozpoczęła się uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej SMS Miedź Legnica. Dwie godziny później rok szkolny zaczął się dla Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie spotkali się w nowej siedzibie placówki, mieszczącej się przy ul. Radosnej 17. Pierwszoklasiści mieli okazję poznać swoich wychowawców. Uroczystość odbyła się w podniosłej atmosferze.

- Mieliśmy długą przerwę w kontakcie z uczniami ze względu na pandemię, zawieszenie pracy szkół i zdalną edukację. Dlatego stęskniliśmy się za sobą. Musimy spełnić wiele wymagań sanitarnych i staraliśmy się to zrobić jak najlepiej – powiedziała Monika Gagaczowska-Panek, dyrektor szkoły.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom owocnej pracy, niespożytych sił do realizacji pasji i rozwijania zainteresowań oraz wielu sukcesów!

GALERIA ZDJĘĆ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/