W środę dwie sparingowe wygrane

17.07.2019, 21:10
Miedź II Legnica oraz juniorzy Akademii Miedzi U-19 w środę rozegrali swoje mecze sparingowe. Miedź II podejmowała TS Przylep, a juniorzy zmierzyli się w Legnickim Polu z miejscowym KS.

Miedź II Legnica nie miała problemów z pokonaniem przeciwników. Legniczanie w pierwszej połowie zdobyli cztery gole i spokojnie mogli prowadzić grę po przerwie. Najpierw głową po centrze Łobodzińskiego trafił do bramki Michał Pojasek. Była 18 min. Minutę później solową akcję ładnym uderzeniem zakończył popularny „Łobo”. Na 3:0 podwyższył pięknym uderzeniem od poprzeczki Marcin Garuch. Czwartego gola po rzucie rożnym zdobył Taranek. Goście po przerwie odpowiedzili pięknym golem bezpośrednio z rzutu wolnego. Wynik w ostatniej akcji spotkania ustalił Aleksander Rokosz.

Miedź II Legnica - TS Przylep 5:1

Bramki: 18 Pojasek, 19 Łobodziński, 22 Garuch, 25 Taranek, 90 Rokosz.

Miedź II Legnica 1 połowa: Szymkowiak – Borowiak, Rogoziński, Pojasek, zawodnik testowany, Cukier, Taranek, Garuch, Łobodziński, Bruno Santos, Sobkowiak.

Miedź II Legnica 2 połowa: Prochoń – Michułka, Stanuszek, Chudzik, Samek, zawodnik testowany, Poręba, Lewandowski, Rokosz, Magno, zawodnik testowany.

Juniorzy starsi U-19 Akademii Miedzi zmierzyli się z KS Legnickie Pole. Legniczanie jako pierwsi stracili gola, ale później doszli do głosu i za sprawą trzech bramek Dunajskiego i golu Zachaczewskiego do przerwy prowadzili 4:1. Po wznowieniu KS Legnickie Pole dołożył jeszcze dwa gole i ostatecznie legniczanie wygrali 4:3.

KS Legnickie Pole – Miedź Legnica U-19 3:4

Bramki dla Miedzi: 3x W. Dunajski,  Zachaczewski.

Miedź Legnica 1 połowa: Gorzelski – Czajkowski, Żarkowski, Pulikowski, Rycombel, Krzyżanowski, Rachel, Strzelecki, Krakowski, Dunajski.

Miedź Legnica 2 połowa: Gorzelski – Trzyna, Maciejski, zawodnik testowany, Karwecki, Dunajski A. Winnik, Kołodziejek, Stróżyński, Łukaszewski, Cukier.