Aktualności

Biznes

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi srebrnym partnerem Miedzi Legnica

23.11.2018, 12:06

Miedź Legnica pozyskała kolejnego partnera. To WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi, spółka założona w 2006 roku, licencjonowany broker ubezpieczeniowy posiadający zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego.

Zespół WDB składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, posiadających zdany egzamin brokerski. To dynamicznie rozwijającą się spółka, która w 2010 r. zadebiutowała na rynku NewConnect.

Mariusz Muszyński, przedstawiciel WDB Brokerzy, prezentował ofertę swojej firmy podczas czwartkowego spotkania Klubu Biznesu w Hotelu Sękowskim. - Proponujemy rozwiązania, których celem jest optymalizacja składki ubezpieczeniowej, jaką każdy przedsiębiorca musi płacić. Gwarantują one, że składki będą niższe, a zakres ochrony ubezpieczeniowej szerszy. Mamy szereg narzędzi technologicznych, dzięki którym na przykład można zaoszczędzić na kosztach floty i paliwa – wyliczał.

WDB Brokerzy przygotowali także specjalną ofertę dla naszego klubu. Otóż 30 procent przychodów firmy wynikających ze współpracy z członkami Klubu Biznesu zostanie przekazane na działalność Miedzi Legnica.

- Wszystkie strony, które będą chciały skorzystać z naszej propozycji i wejść we współpracę z grupą WDB, będą wygrane. Wygrany będzie oczywiście klient, który da nam zlecenie, bo uzyska tańsze ubezpieczenie. Wygrana będzie nasza firma, bo wygenerujemy na tym przychód. Najważniejsze jednak, że część tego przychodu zostanie przeznaczona na Miedź Legnica i działalność statutową klubu. Od nas zależy, czy jesteśmy w stanie się zintegrować, podjąć współpracę i wspólnie wygenerować oszczędności, które – jestem o tym przekonany – będą dobrze wykorzystane przez klub – zakończył Mariusz Muszyński.

Pełną ofertę WDB Brokerzy można znaleźć na stronie www.wdbsa.pl.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/