Aktualności

Akademia

Weekendowy rozkład jazdy Akademii Miedzi

06.09.2019, 11:24
Zapraszamy na weekendowe mecze drużyn Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Większość spotkań odbędzie się w najbliższą sobotę. Zapraszamy do dopingowania naszych zespołów młodzieżowych.

SOBOTA:

07.09.2019 sobota 16:00, Miedź Legnica - KS ROW 1964 Rybnik, II zespół, trzecia liga grupa III, trener: Wojciech Robaszek, Stadion im. ORŁA BIAŁEGO, płytagłówna, kolejka: 6/14

07.09.2019 sobota 12:00, Miedź Legnica -   Wrocław Academy, A1 I WLJS, trener: Mateusz Wietrzak, boisko przy ul. Świerkowej, kolejka: 3/14

07.09.2019 sobota 15:30, Zagłębie Lubin - Miedź Legnica, B1 I LWJM, trener: Sebastian Łokaj, boisko przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej, Lubin, kolejka: 4/14

07.09.2019 sobota 12:30, WKS Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica, B2 II LWJM, trener: Maciej Białas, boisko przy ul. Na Niskich Łąkach, Wrocław, kolejka: 3/14

07.09.2019 sobota 15:00, Miedź III Legnica - Sokół Jerzmanowa, B3 III LOJM, trener: Maciej Białas, boisko przy ul. Świerkowej, kolejka: 3/14

07.09.2019 sobota 12:00, Miedź Legnica - AP MM Falubaz Zielona Góra, C1 CLJ U-15, trener: Tomasz Syska, boisko przy ul. Hetmańskiej, kolejka: 4/14

07.09.2019 sobota 12:00, Łużyce Lubań - Miedź Legnica, C2 II LWT, trener: Marcin Dudek, boisko przy ul. Hetmańskiej, kolejka: 4/14

07.09.2019 sobota 12:00, Śląsk II Wrocław - Miedź Legnica, D1 I LWM, trener:Paweł Dziakowicz, boisko przy ul. Adama Mickiewicz 56, Wrocław, kolejka: 3/14

07.09.2019 sobota 16:30, Miedź Legnica - Zagłębie II Lubin, D2 III LOM, trener: Dawid Koneszko, boisko przy ul. Grabskiego, kolejka: 3/14

07.09.2019 sobota 10:00, Miedź Legnica - AMP Wyrównać Szanse BudziszówWielki, D3 IV LOM, trener: Krzysztof Skrzypek, boisko przy ul. Świerkowej, kolejka: 3/14

NIEDZIELA:

08.09.2019 niedziela 11:00, Miedź II Legnica - Chrobry II Głogów SA, C3 II LW, trener: Dariusz Morawski, boisko przy ul. Grabskiego, kolejka: 3/14

Udział w turniejach

06-08.09.2019 piątek - niedziela, Międzynarodowy Turniej Piłkarski ZąbkowiceŚląskie Cup, Grupa E2, trener: Wojciech Górski


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/