Aktualności

Klub

Wejdź do aplikacji! Uzyskaj szereg korzyści

21.09.2020, 15:00
Prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś kibicem Miedzi? Już teraz możesz jeszcze mocniej wspierać Klub, a zarazem uzyskać korzyści dla prowadzonego biznesu! Wejdź do grona partnerów zielono-niebiesko-czerwonych w ligowej aplikacji i wspólnie z nami osiągaj kolejne sukcesy.

Każdy kibic prowadzący działalność gospodarczą może dołączyć do grona partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Współpraca wiąże się z szeregiem korzyści. Co ważne, wejście do grona partnerów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Nie trzeba wykupywać żadnego abonamentu. Uczestnicy programu dzielą się z Miedzią procentem z zysku, który sami ustalają. W zamian przedsiębiorcy otrzymują promocję oraz klientów w postaci kibiców Miedzi. 

Informacja o każdej firmie, która dołączy do grona partnerów Miedzi Legnica w aplikacji Fortuna 1 Ligi pojawi się na klubowej stronie internetowej, w mediach społecznościowych Miedzi, a także w komunikacie spikerskim podczas zawodów rozgrywanych na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Zgłoś się do nas, dzięki temu wesprzesz klub i zdobędziesz nowych klientów! Do współpracy zapraszamy m.in. sklepy spożywcze, zakłady fryzjerskie czy zakłady kosmetyczne. 

- Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy prowadzące swoje biznesy w Legnicy i nie tylko. Dzięki możliwościom, które daje nam aplikacja Fortuna 1 Ligi, każdy przedsiębiorca może dołączyć do programu i wspierać Miedź w zakresie, jaki sam uzna za stosowny. Nie musisz posiadać wielkiej sieci sklepów czy osiągać potężne obroty, by stać się naszym partnerem. Ze swej strony oferujemy promocję i mocne wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów. Dołącz do nas i przekonaj się, że warto należeć do zielono-niebiesko-czerwonej rodziny – mówi Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy, wysyłając wiadomość na adres jakub.watral@miedzlegnica.eu lub telefoniczny, dzwoniąc pod numer 503 995 943.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/