Aktualności

Klub

Wymiana lub zwrot karnetu tylko do końca czerwca

29.06.2020, 10:30
Tylko do końca czerwca trwać będzie wymiana lub zwrot karnetów na mecze Miedzi Legnica w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów na stadionie udostępnione może być co czwarte krzesełko (25 procent pojemności obiektu).

Przypominamy, że dotychczasowi posiadacze karnetów mogą bezpłatnie wymieniać unieważnione karnety na nowe. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz zasady ich udostępniania, dotychczasowe miejsce i trybuna na stadionie może ulec zmianie. Wymiana karnetów trwa online. Jak wymienić karnet na nowy? Należy wysłać maila na adres wymianakarnetu@miedzlegnica.eu oraz załączyć wypełniony i podpisany dokument (do pobrania TUTAJ). W odpowiedzi na maila odesłany zostanie nowy karnet w formacie PDF do samodzielnego wydruku na domowej drukarce. Osobom, które nie posiadają adresu e-mail bądź będą miały problemy techniczne z opisaną procedurą, pomocą służą pracownicy Strefy Miedzi w Galerii Piastów (w godz. 9.30-21.00). 

Co jeśli nie wymienię karnetu?

Osoby, które nie wymienią karnetu na nowy, mogą zwrócić dotychczasowy karnet i otrzymać 80-procentowy rabat na kolejny karnet w następnym sezonie lub otrzymać zwrot pieniędzy (80 procent wartości karnetu). Co zrobić by skorzystać z takiej opcji? Należy wysłać maila na adres zwrotkarnetu@miedzlegnica.eu oraz załączyć wypełniony i podpisany dokument (do pobrania TUTAJ). Prosimy pamiętać o wskazaniu numeru konta, na który nastąpi zwrot pieniędzy. Termin na zwrot karnetu upływa także z końcem czerwca 2020.

Specjalne zasady na stadionie

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywają się w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Kibice wchodzą przez kołowroty w 30-sekundowych odstępach, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion, by uniknąć kolejek (bramy otwieramy 2 godziny przed meczem). Kibice oczekujący na wejście na stadion zobowiązani są zachować wymagany prawem dystans 2 m. Przy wejściach pojawiają się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach została ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego i nie są udostępniane punkty depozytowe. Kibice muszą siedzieć w odstępach, na wyznaczonych na karnetach miejscach. Wychodzenie ze stadionu po meczu odbywa się poszczególnymi sektorami – spiker informuje o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/