Aktualności

Klub

Wypowiedzi trenerów po meczu GKS Tychy - Miedź

21.11.2020, 20:40
Prezentujemy wypowiedzi trenerów Jarosława Skrobacza i Artura Derbina po meczu Miedzi z GKS-em Tychy w ramach 13 kolejki Fortuna 1 Ligi.

Jarosław Skrobacz:

- Czekaliśmy na to zwycięstwo, bo za nami sporo remisów. Tym większa jest nasza dzisiejsza radość w szatni. Z przebiegu meczu to zwycięstwo nam się należało. Stworzyliśmy kilka sytuacji. Gospodarze próbowali, ale to my byliśmy konkretniejsi w sytuacjach i strzeliliśmy dwie bramki. Tylko początek meczu był niepokojący, gdy w 5 minucie gospodarze mogli przy łucie szczecią zdobyć prowadzenie i na pewno ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Ale tak jest w piłce. Wygraliśmy ten mecz, zostały cztery kolejki do końca rundy i będziemy chcieli punktować w każdym meczu.

Artur Derbin:

- Zostaliśmy dzisiaj przystopowani, bo po ostatniej serii pięciu meczów, w których punktowaliśmy niestety dzisiaj musimy poczuć smutek i żal. Mecz był bezpośredni, było w nim dużo walki, natomiast daliśmy się zaskoczyć w dwóch momentach przy szybkim ataku przeciwnika i stałym fragmencie gry. Próbowaliśmy kreować w bocznych sektorach, szukać możliwości dośrodkowania. Natomiast same te dośrodkowania nie były jakościowo dobre. Trzeba to przełknąć. Przed nami ostatnie mecze w rundzie, wcale nie łatwiejsze niż ten dzisiejszy. Ale wierzę w to, że pokażemy się w nich z dobrej strony.

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/