Wypowiedzi trenerów po meczu Miedź - Zagłębie S.

22.04.2019, 18:23
Przestawiamy wypowiedzi trenerów Miedzi Legnica i Zagłębia Sosnowiec po meczu pomiędzy obiema drużynami, który zakończył się remisem 2:2.

Robertas Poskus (Zagłębie Sosonowiec):

Pierwsze minuty pierwszej połowy były nerwowe. Miedź dobrze grała przez pierwsze 15-20 minut. Zdobyli bramkę, ale wyrównaliśmy. Wszyscy widzieli drugiego gola, jak go straciliśmy. W drugiej połowie zagraliśmy va banque, grając z trzema obrońcami. Zagraliśmy bardzo dobrze w końcówce, ale Miedź miała parę momentów. Mogła zdobyć bramkę, ale tego nie zrobiła. Jest nam bardzo ciężko, ale robimy wszystko, by zostać w ekstraklasie.

Dominik Nowak(Miedź Legnica):

Na pewno jest złość w szatni patrząc na to, jakie sytuacje wykreowaliśmy z gry. Bolą dwie zbyt łatwo stracone bramki. Daliśmy Zagłębiu złapać kontakt. Końcówka meczu to wymiana ciosów. Chcieliśmy wygrać, ale i Zagłębie nie kalkulowało. Im remis nic nie dawał. Szkoda zamykającej akcji Fernandeza na koniec meczu. Każdy punkt trzeba szanować. Ważne, żeby nie przegrywać i dobrze przygotować się do spotkania w Gdyni.