Aktualności

Akademia

Za nami Miedź Legnica Cup 2019

19.09.2019, 12:30
Za nami tegoroczna edycja rozgrywek w ramach Miedź Legnica CUP. W tym roku na boiskach treningowych Akademii Miedzi rywalizowało sześć drużyn. Mecze były emocjonujące i obfitowały w piękne gole.

Pośród zespołów, które uczestniczyły w tym wydarzeniu znalazły się Mewa Kunice, Lechia Piechowice, SP 4 Chojnów, Juventus Academy Legnica oraz Miedź Legnica, która jako gospodarz wystawiła dwa zespoły.

Turniej rozgrywany był w systemie każdy z każdym, a pojedyncze spotkanie trwało 20 minut. Dzięki temu każda drużyna spędziła na boisku aż 120 minut!

- Ten turniej był dla nas świetną okazją do podtrzymania kontaktów z klubami bliskimi naszej Akademii. Na co dzień brakuje możliwości do częstszych spotkań. Cieszę się, że mogliśmy spędzić wspólny czas się i rozegrać mecze - powiedział trener Krzysztof Skrzypek, który razem z Maciejem Łabą był współorganizatorem turnieju z ramienia klubu.

Ostatecznie najlepszym zespołem okazał się pierwszy zespół SP 4 Chojnów. Na kolejnych miejscach podium znalazła się Lechia Piechowice oraz Mewa Kunice. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ich obecności i do zobaczenia w kolejnych edycjach.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/