Aktualności

Klub

Zabierz dziecko na Miedź! Mikołajkowa promocja na mecz ze Stomilem

26.11.2019, 09:30
Piłkarze Miedzi Legnica tegoroczne rozgrywki zakończą pojedynkiem ze Stomilem Olsztyn w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek 5 grudnia o godz. 17:45 na Stadionie im. Orła Białego. W Strefie Miedzi oraz na bilety.miedzlegnica.eu właśnie rusza przedsprzedaż biletów na ten mecz. Z okazji nadchodzących Mikołajek przygotowaliśmy dla kibiców specjalną promocję.

Każda osoba dorosła, która ma ważny karnet lub zakupi w Strefie Miedzi bilet na pucharowe starcie ze Stomilem, będzie mogła zakupić bilet dla dziecka za 1 zł! Spotkanie z drużyną z Olsztyna będzie ostatnim rozgrywanym w Legnicy przed długą, zimową przerwą. Mało tego, odbędzie się w przededniu Mikołajek. Stąd nasza specjalna oferta skierowana do najmłodszych kibiców. Nie ma przecież lepszego prezentu niż wspólnie spędzony czas, w dodatku na meczu ukochanej drużyny!

Sam pojedynek zapowiada się zresztą niezwykle emocjonująco, bowiem stawką będzie awans do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. W grze o trofeum zostało już tylko szesnaście zespołów, a po najbliższej rundzie ta liczba zredukowana zostanie do ośmiu. Stomil poprzednio wyeliminował po rzutach karnych ekstraklasową Wisłę Płock. Miedź po dogrywce okazała się lepsza od GKS-u Jastrzębie.

Wsparcie kibiców będzie niezbędne! Przedsprzedaż biletów na pucharowy mecz z drużyną ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego rusza dzisiaj w Strefie Miedzi w Galerii Piastów oraz serwisie bilety.miedzlegnica.eu. Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00.

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA PUCHAROWY MECZ MIEDZI ZE STOMILEM OLSZTYN:

*PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 20 zł
Trybuna C: 15 zł
Sektor Rodzinny: 25 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
Sektor Rodzinny: 30 zł

*W przedsprzedaży w Strefie Miedzi bilet dla dziecka na dowolną trybunę za 1 zł.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/