Aktualności

Biznes

Zakończyliśmy sezon Klubu Biznesu. Do zobaczenia we wrześniu!

13.06.2019, 19:36
Sezon piłkarski już za nami, teraz przyszedł też czas na podsumowanie działań Klubu Biznesu Miedzi Legnica w sezonie 2018/2019. I choć w rywalizacji sportowej nasz zespół musiał opuścić szeregi LOTTO Ekstraklasy, to na polu biznesowym mamy się czym pochwalić.

O tym, jak wiele dobrego przysporzyła klubowi gra wśród najlepszych, przekonywał Andrzej Dadełło podczas czwartkowego spotkania w Hotelu Sękowski. Właściciel Miedzi podkreślał, że mecze naszej drużyny w całym sezonie z trybun Stadionu im. Orła Białego obejrzało niespełna 95 tys. widzów. Z kolei transmisje telewizje ze wszystkich spotkań Miedzi wygenerowały oglądalność blisko trzymilionową. Występy w LOTTO Ekstraklasie przyniosły także rekordowe liczby, gdy mowa o ekwiwalencie reklamowym. Specjaliści z Press Service oszacowali go na ponad 192 mln złotych.

Imponująca jest także wartość wszystkich umów biznesowych zawartych pomiędzy klubowiczami - ponad 1,3 mln złotych. Najbardziej aktywny był dealer samochodowy Toyota Nowakowski, który zawarł transakcje na ponad 0,5 mln złotych. Tym samym okazał się on zwycięzcą konkursu, w którym do wygrania były darmowe pakiety reklamowe do wykorzystania w przyszłym sezonie. Drugie miejsce zajęła firma Huras, a trzecie Gebruder Peters.

Podczas czwartkowego spotkania poznaliśmy także zwycięzców w lidze prywatnej Fantasy.Ekstraklasa.tv. Na podium znaleźli się: Tomasz Gargaś (Sariv TG), Mateusz Kowalczyk (Toyota Nowakowski) i Maciej Matwiej (Solo Firenza).

Ostatnie w tym sezonie spotkanie Klubu Biznesu to była także okazja do osobistych podziękowania każdemu ze sponsorów i partnerów. Cieszymy się, że podmiotów wspierających Miedź jest tak dużo. Mamy przy tym nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie ich jeszcze więcej.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA <<<


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/