Aktualności

Klub

Zapraszamy do wzięcia udziału w Akademii Klasy Ekstra

14.05.2019, 15:24
19 maja w Legnicy po raz pierwszy odbędzie się Akademia Klasy Ekstra. We wszystkich miastach drużyn grających w LOTTO Ekstraklasie obędą się turnieje dla dzieci organizowane przez Fundację Ekstraklasy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Legnicka edycja turnieju odbędzie się 19 maja na obiekcie przy ul. Hetmańskiej. Głównym celem Akademii Klasy Ekstra jest promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych, a przede wszystkim zachęcanie dzieci i młodzieży do trenowania w akademiach klubów LOTTO Ekstraklasy.

Na każdym z turniejów obecni będą trenerzy akademii danego klubu, którzy obserwują zmagania i wyłapują największe talenty. W ty roku turnieje przeznaczone będą dla dzieci urodzonych w rocznikach grających w drużynach U-9 i U-11. Dla najmłodszych przewidziano także konkursy sprawnościowe.

Zapraszamy zespoły U-9 oraz U-11 do zapisów i kontaktu w sprawie turnieju. Informacji udzieli Maciej Łaba kierownik Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Zapisy drużyn z poszczególnych roczników przyjmują wyselekcjonowani trenerzy Akademii Miedzi. Zapraszamy!

MACIEJ ŁABA

Mail: maciej.laba@miedzlegnia.eu – z dopiskiem Akademia Klasy Ekstra.

DRUŻYNY U-9:

krzysztof.skrzypek@miedzlegnica.eu

DRUŻYNY U-11:

pawel.dziakowicz@miedzlegnica.eu

wiktor.czepulkowski@miedzlegnica.eu


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/