Aktualności

Akademia

Zapraszamy na treningi bramkarskie w Akademii Miedzi

11.06.2019, 10:09
Za nami już trzeci trening bramkarski w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętnie bramkarze. Treningi cieszą się coraz większą popularnością. - Trzy tygodnie temu, kiedy odbył się pierwszy trening, przyszedł jeden chłopiec. Na dziś mamy już 9 młodych bramkarzy na zajęciach i myślimy, że na tym się nie skończy - mówi Mateusz Gwizd koordynator trenerów bramkarzy w Akademii Miedzi.

Warto dodać, że w większości w treningach uczestniczą chłopcy z rocznika 2009-2011, co pokazuje, że w naszym mieście istnieje zapotrzebowanie na tego typu treningi od najmłodszych lat.

Akademia Piłkarska Miedzi zachęca, do spróbowania swoich sił na pozycji bramkarza i daje niepowtarzalną szansę na propagowanie tej pozycji. Akademia Miedzi odpowiada za rozwój umiejętności bramkarskich pod okiem wyszkolonych trenerów.

MATEUSZ GWIZD

 - Bardzo ważnym aspektem jest to, aby dzieci rozwijały jak najwięcej nawyków czuciowo-ruchowych, a także zapoznały się ze specyfiką gry na pozycji bramkarza. Po rozmowach z trenerami stwierdziliśmy, że kiedy my rozpoczynaliśmy swoje przygody ze sportem, nie było możliwości uczestnictwa w zorganizowanych zajęciach tego typu, dlatego tym bardziej chcemy dać możliwość i pomóc w wychowaniu  następców najlepszych bramkarzy – Artura Boruca, Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Fabiańskiego czy Jerzego Dudka - wyjaśnia Mateusz Gwizd.

Zgłoszenia na treningi bramkarskie w Akademii Miedzi można składać bezpośrednio u naszych trenerów. Zachęcamy wszystkich chętnych do kontaktu i współpracy z naszą Akademią.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ:

TEL: 576 810 650

TEL: 509 706 129

TEL: 533 015 597


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/