Aktualności

Klub

Zasady pracy mediów podczas meczu Miedzi z Legią Warszawa

21.05.2020, 12:30
W związku ze zmianą zasad dotyczących pracy mediów podczas rozgrywek sezonu 2019/2020, spowodowaną wybuchem pandemii koronawirusa, z przykrością informujemy, że wszystkie akredytacje stałe na mecze Miedzi w rundzie wiosennej zostały anulowane i straciły swoją ważność. Przedstawiamy zasady pracy mediów podczas meczu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa.

Na każde spotkanie uruchamiany będzie osobny proces akredytacyjny. Odbiór akredytacji będzie możliwy na dwie godziny przed meczem przy bramie wjazdowej na stadion od ul. Jordana. 

Podczas spotkania z Legią Warszawa w ramach Totolotek Pucharu Polski (26 maja, godz. 20:10) na obiekt będzie mogło wejść 15 przedstawicieli prasy i 10 fotoreporterów. Dla każdej redakcji przyznawana będzie maksymalnie po jednej akredytacji prasowej oraz fotoreporterskiej. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu akredytacji decydować będzie Klub. Wnioski akredytacje można składać w systemie Accredito.

Dla dziennikarzy oraz fotoreporterów udostępnione zostaną wyznaczone miejsca na sektorach B i B1 na trybunie A. Wejście na sektor znajdować się będzie od narożnika trybuny A (od strony sektora gości). Nie będzie możliwości pracy z poziomu murawy. Sala konferencyjna oraz wszystkie pomieszczenia, do których dotychczas dostęp mieli pracownicy mediów, pozostaną zamknięte. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. Natomiast konferencja prasowa odbędzie się w formie wirtualnej.

Obecni na stadionie przedstawiciele mediów zobowiązani będą do zasłaniania nosa oraz ust, zachowania dystansu społecznego i stosowania się do ogólnych zasad bezpieczeństwa.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.no10.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/